ERG’den Çocuk Kitapları Ve Eğitim Semineri

20604280_1635916826450195_1093182181120899026_n.jpg

Eğitim Reformu Girişimi’nin seminer şöyle:

Çocuk kitapları üzerinden hayal gücünün sınırsızlığını birlikte yaşamak için 23 Ağustos’ta buluşuyoruz!

Çocukken okuduğumuz kitaplar arkadaşlarımıza, topluma, toplumun kurallarına bakış açımızı ve hayal dünyamızı şekillendirerek yetişkinliğimize dair ipuçları verir, nasıl bir dünya düşlediğimizi belirler. Çocuk kitabı çizerleri ve yazarlarını konuk ettiğimiz bu etkinlikte, onların kişisel ve mesleki deneyimlerinin öğretmenlere, velilere ve eğitimin tüm paydaşlarına ilham vermesini umuyoruz.

ERG Eğitim Gözlemevi Koordinatörü Burcu Meltem Arık’ın kolaylaştırıcılığında gerçekleşecek etkinliğe, illüstratör Gökçe İrten, illüstratör Sedat Girgin ve çocuk kitabı yazarı Gökçe Ateş Aytuğ konuk olacak.

*Seminer dili Türkçe olacaktır ve tüm katılımcılara açıktır, ancak kapasite sınırlı olduğu için kayıt olmak gerekmektedir.

Katılım durumunuzu belirtmek için tıklayın.

Mekana Ulaşım: Özel YeniOkul İlkokulu,Sağlam Fikir Sk. No:17 Esentepe – Şişli

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend