KaleTalks Sosyal Girişimcilik Serisi Başladı!

‘İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ katılımcılarının ve gelecek vaat eden sosyal girişimcilerin ağırlandığı 'KaleTalks Sosyal Girişimcilik' serisi dijital platforma taşındı. 

‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ serisi ile yaşadığı dünyaya ve çevreye karşı kendini sorumlu hisseden ve harekete geçme cesaretini gösteren sosyal girişimcilerin görünürlüğünü arttırmak ve onların yarattığı pozitif etkiye destek olmak amaçlanıyor.

Kale Grubu YouTube sayfasından canlı olarak yayınlanacak ‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ serisinin Nisan programında ilham verici konuşmacılar yer alıyor.

23 Nisan Perşembe saat 18:00’de Toyi’nin kurucu ortağı Elif Atmaca ‘Fiziksel İzolasyon Günlerinde Oyunla İyileşmek’ temalı konuşmasıyla tüm ebeveynlere yol gösterici olacak. 

26 Nisan Pazar saat 14:00’de ise Anlatan Eller’in kurucusu Pelin Baykan ile ‘Çocuklar ve Aileler için Türk İşaret Diline İlk Adım’ temalı online atölye, iletişimin önemini bir kez daha vurgulayacak. 

Tüm ‘KaleTalks Sosyal Girişimcilik’ sohbet serisi canlı yayınlarını izlemek için Kale Grubu Kale Grubu YouTube Kanalı ve Kale Grubu Spotify Podcast sayfasını takip edebilirsiniz.