Beraberce Güz Okulları Başlıyor

twitter-guzokulu@GuzOkulu-v2-e1571144961946.jpg
Beraberce Güz Okulları, 23 Ekim-27 Kasım tarihleri arasında beraberce düşünmek, beraberce tartışmak için çağırıyor!

Beraberce Güz Okulları sorumluluk, hafıza, kimlik, perspektif, özgürlük ve diyalog temalarında non-formal metotlarla gerçekleştirilecek atölyeleri kapsamakta. Amaç, müşterek bir yaşamın inşası için değişimi kendimizden başlatmak.

Beraberce Güz Okulları kapsamında 2 grup oluşturulacak. Birinci grup, beraberce’nin Kadıköy’de bulunan ofisinde 23 Ekim-27 Kasım tarihleri arasında her Çarşamba günü saat 18.30’da buluşacak. İkinci grup ise Beyoğlu Goethe Enstitüsü’nde 25 Ekim-29 Kasım tarihleri arasında her Cuma günü saat 18.30’da buluşacak.

Son başvuru tarihi: 18 Ekim 2019

Beraberce Güz Okulları’na katılmak için lütfen linkteki formu doldurunuz.

NOT: Gençlerden, kadınlardan ve LGBTİ+lardan gelen başvurulara öncelik verilecektir.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!