Sivil Diyalog Atölyesi: “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi”

sivildiyalog_cagri_fb-e1570188243285.png
YADA Vakfı “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi” projesi kapsamında hem STK’ların kendi aralarında hem de diğer paydaşlarla arasındaki diyalogu ve ilişki biçimlerini incelemeyi hedefleyen haritalama çalışmasını kapsayan bir araştırma yürütüyor. Hedefleri ise farklı kesim ve kurumların aralarında etkin bir diyaloğun imkanlarını irdelemek.

Bu amaçla söz konusu diyalog ve ilişkilerdeki imkanlar ve imkansızlıkları, sınırları ve fırsatları konu edecekleri Sivil Diyalog Atölye’sini tasarladılar. Sivil toplum profesyonelleri, akademisyen ve karar vericileri atölyeye bekliyorlar.

Tarih: 10 Ekim 2019, Perşembe
Saat: 09.00- 15:00
Mekan: Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED)
Adres: Bebek, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, 34342 Sarıyer/İstanbul

Başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend