Sivil Düşün Sivil Toplum Forumu etkinlik başvuruları açıldı

Copy-of-web-i%C3%A7in-Sivil-toplum-forumu.png

Sivil Düşün AB Programı, 4-5 Temmuz tarihlerinde Ankara’da düzenleyeceği Sivil Toplum Forumu’nda, sivil toplum örgütleri, sivil oluşumlar ve aktivistlerle bir arada “hak temelli çalışmalarda yaratıcı ve yenilikçi yöntemler”i tartışacak.

Ankara – ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Tesisleri’nde gerçekleşecek Sivil Toplum Forumu’nda, Türkiye ve Avrupa’dan iyi örneklerin paylaşılacağı panellerle beraber katılımcıların deneyim, bilgi ve birikimlerini paylaşabilecekleri oturumlar, çalışma grupları, atölyeler ve etkinlikler de yer alacak. Sivil toplum örgütlerinin yürüttüğü çalışmalara getirdiği yaratıcı yöntem ve çözümler, hak temelli çalışmalarda yaratıcı yaklaşımlar, Forum’un çerçevesini oluşturacak.

Toplantıda etkinlik (çalıştay, çalışma grubu, sergi, atölye, film gösterimi vb.) düzenlemek isteyen aktivistler ve sivil toplum örgütleri aşağıda yer alan bilgilere bakarak başvurularını yapabilir.

5 Temmuz programında kendi etkinliğinizi düzenlemek için bu formu doldurarak en geç 15 Haziran, saat 17.00’a kadar Sivil Düşün’e ulaştırabilirsiniz.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend