Girişimcilik Vakfı Fellow Burs Programı başvuruları başladı

girvakk-780x439.jpg

Türkiye Girişimcilik Vakfı (Girvak), girişimcilik kültürünün yaygınlaşması ve girişimciliğin gençler arasında bir kariyer seçeneği haline gelmesi amacı ile gençlere burs sağlıyor.

Girvak, 2014 Nisan ayında kurulmasıyla birlikte girişimciliğin önemini bilen ve değişimin anahtarı olduğuna inanan iş insanları ve fikir önderleriyle birlikte gençlerde girişimcilik kariyerinin canlanmasını amaçlıyor.

Türkiye’deki mevcut yapı ile dünyadaki genel girişimci destek mekanizmaları, halihazırda girişimci olmaya karar vermiş kişilerin fikirlerini iş modellerine dönüştürmeleri ve pazara ulaşmaları için verilen desteklerden oluşuyor.

Bu kapsamda, Girişimcilik Vakfı’nın yürütüğü Fellow Programı’na katılmaya hak kazananlar 12 ay boyunca ayda 500 TL burs almaktadır. Girişimci olarak bu burs programından yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz.

Başvurular 24 Nisan ila 23 Haziran arasında gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Kaynak

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend