Yeşil Kamp 20/23 Temmuz’da Assos’ta

Yeşil Düşünce Derneği her yıl düzenlediği Yeşil Kamp’ın duyurusunu yayımladı. Derneğin duyurusu şöyle: Her yıl düzenlediğimiz Yeşil Kamp bu sene 20-23 Temmuz tarihlerinde Çanakkale Assos Bektaş Köyü Altı Sahili’nde bulunan Son Gemi Camping‘de. Neler konuşulacak, neler yapılacak gibi sorularınız olacaktır, kısa zaman sonra programı açıklayacağız. Sizinle iletişim kurmamızda bir aksilik olmaması için kayıt olurken isim, telefon ve […]

Yeşil Düşünce Derneği her yıl düzenlediği Yeşil Kamp’ın duyurusunu yayımladı. Derneğin duyurusu şöyle:

Her yıl düzenlediğimiz Yeşil Kamp bu sene 20-23 Temmuz tarihlerinde Çanakkale Assos Bektaş Köyü Altı Sahili’nde bulunan Son Gemi Camping‘de. Neler konuşulacak, neler yapılacak gibi sorularınız olacaktır, kısa zaman sonra programı açıklayacağız.

Sizinle iletişim kurmamızda bir aksilik olmaması için kayıt olurken isim, telefon ve mail adreslerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol edin.

SON KAYIT TARİHİ 7 TEMMUZ’DUR. 

Kayıt için tıklayın.

Kamp programı 21 Temmuz Cuma sabahı başlayıp 23 Temmuz Pazar öğleden sonra bitecektir. 20 Temmuz akşamdan camping’e giriş yapabilirsiniz.

Konaklama camping çadırları (12 adet) ve kendi getireceğiniz çadırlarda yapılacaktır.

Ulaşım için kamp yaklaşırken sizinle iletişim kuracağız. Belli saatlerde Ayvacık ya da Küçükkuyu’ya iniş yapmanız halinde ayarlayacağımız servisler küçük bir ücret karşılığında sizi otogardan alıp kamp alanına ulaştıracaklar.

İletişim ve bilgi için Yeşil Düşünce Derneği’nden Cihat Demirtaş’a cihat@yesildusunce.org adresinden ulaşabilirsiniz.

—-

Yeşil Kamp için katılımcılardan ücret talep etmiyoruz. Katılımcılar yol/konaklama/yiyecek/içecek ücretlerini kendileri karşılayacaklar. Kamp ücretleri günlük olarak şöyle;

Kahvaltı: 15 TL

Öğle yemeği: 10 TL

Akşam yemeği: 15 TL

Çadır yeri (çadır başı): 20 TL

Kamp Çadırı (çadır başı, kaç kişi kalırsa arasında bölüşecek): 60 TL

 

ETKİNLİĞİ FACEBOOK’TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN