Yeşillerin Buluşma Noktası Yeşil Kamp Geri Döndü

Yeşil Düşünce Derneği'nin Umut için mücadele: Yaşamı savunmak başlığıyla gerçekleştireceği Yeşil Kamp, bu sene odağına 'iklim gündemi, Türkiye’de iklim aktivizmi, Türkiye ve dünya siyaseti, barınma hakkı, yeşil ekonomi, cinsiyet ve göçmen politikaları, gıda krizi ve Rusya-Ukrayna savaşı' dahil olmak üzere birçok konuyu alıyor. Kamp, 31 Ağustos-1-2-3-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.
Yeşil Kamp’ta Neler Oluyor?

Yeşil politikayı tanıtırken güncel konuları yeşil bakış açısıyla tartışıp değerlendirebileceğimiz bir ortam yaratıyor, devam eden proje ve kampanyaları tanıyor, yeni kampanyalar için fikir alışverişinde bulunuyor ve en önemlisi yeni üyeler, aktivistler ve gönüllerle tanışıp bol bol eğleniyoruz!

Yeşil Düşünce Derneği 2009 yılından bu yana doğaya uyumlu, sürdürülebilir, erkek egemenliği reddeden, şiddetsiz, doğrudan demokrasiye inanan, adil paylaşımdan yana, özgür yaşamı savunan, çeşitliliği koruyan, küresel mücadelenin parçası olan yeşil politikanın yaygınlaşması amacıyla çalışıyor. Düzenlenen tüm etkinliklerde bu politik bakış açısıyla şiddetsiz, cinsiyetsiz, ayrımcı olmayan bir dil kullanmaya özen gösteriyor. Yeşil Kamp bu politikayı yaygınlaştırmanın bir aracı olarak kişileri 31 Ağustos – 4 Eylül tarihlerinde bir araya getiriyor.

İletişim

info@yesildusunce.org

0543 807 72 25 (Dernek telefonudur. Lütfen telefonu sadece acil durumlar için ve 12.00-16.00 saatleri arasında kullanınız)

Kayıt

18 yaşından büyük her katılımcının kayıt olması gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin ise ebeveynleri tarafından kayıtta belirtilmesi gerekir. Kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Tarih

31 Ağustos-1-2-3-4 Eylül 2022 (Çarşamba giriş – Pazar çıkış)

Yeşil Kamp 2022’ın geçmiş yıllarına ait fotoğraf arşivine aşağıdaki butonlardan erişebilirsiniz.

Sorularınıza dair info@yesildusunce.org mail adresinden ya da hafta içi 12:00 – 17:00 saatleri arasında 0543 807 72 25 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.