Greenpeace Akdeniz’den ‘Güneş Elçileri’ Eğitimi

Greenpeace Akdeniz, 28-30 Eylül tarihleri arasında İzmir, Seferihisar’da düzenleyeceğimiz ‘Güneş Elçileri’ eğitimi düzenliyor. Greenpeace Akdeniz’in duyurusu şöyle:

İki gün sürecek eğitimde Türkiye ve dünyada enerji dönüşümünü inceleyecek, güneş enerjisi ve fotovoltaik paneller hakkında temel bilgiler edinecek, nasıl güneş projesi geliştirilebileceği üzerine çalışacak; bunlarla birlikte Türkiye’deki mevzuat, fon kaynakları ve kooperatifçilik hakkında uzmanlardan bilgi alacağız.

Amacımız, toplantıdan hayata geçirilebilecek somut projelerle ayrılmak.

Siz de bu eğitimde yer almak, Türkiye’de güneş enerjisinin ön plana çıkması için neler yapılabileceğini tartışmak istiyorsanız, son başvuru tarihi  22 Eylül Cuma! Başvurunuzda gerçekleştirdiğiniz veya gerçekleştirmek isteyeceğiniz güneş enerjisi projenizi kısaca bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Eğitim başvuru adresi: gunesrehberi.org/#form 

Kaynak: stgm

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend