Artvin’de Barışa Oyna Atölyesi

Artvin%E2%80%99de-Bar%C4%B1%C5%9Fa-Oyna-1.jpg
BoMoVu (Sosyal Güçlendirme için Spor ve Beden Hareketi Derneği), Şavşat Belediyesi Kadın Yaşam Merkezi ev sahipliğiyle, 12-14 Ocak 2019 tarihinde Artvin’de Barışa Oyna Atölyesi gerçekleştirecek.

Şavşat ilçesinde yer alacak atölyeye Artvin’de çalışan tüm öğretmenler, eğitimciler, pedagoglar ve ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler davetlidir.

Atölyeye katılmak için 21 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz:

https://goo.gl/forms/Oqni7M9hIrg86nEi1

Başvurular 28 Aralık 2018 tarihine kadar değerlendirilecektir.

Bu atölye, Barışa Oyna projesinden yola çıkarak sınır algısı ve çocuklar üzerine düşünmek, üretmek için bir araya gelen 10 katılımcı ile gerçekleşecek. Atölye içeriği; Barışa Oyna uygulamaları ve deneyimlerin yanı sıra çeşitlilik, kültürel miras, sınır ve sınır ötesi algısı, sınırın toplumsal cinsiyet kimliklerinin inşasındaki rolü, pedagoji yöntemleri etrafında kurgulamak hedefleniyor.

 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend