Af Örgütü finans sorumlusu/koordinatörü arıyor

aforgutu-1.jpg

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi’nin İstanbul’daki ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Finans Sorumlusu/Koordinatörü arıyor. Mali raporlama ve muhasebe sistemleri konusunda bilgi bu pozisyon için gereklidir. Tahmini işe başlama tarihi 12 Mart 2018’dir. Af Örgütü’nün duyurusu şöyle:

Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının muhasebe, işletme, iktisat veya diğer ilgili bölümlerinden mezun olmak
    •  Tercihen İngilizce biliyor olmak
    •  İyi derecede Excel ve tercihen muhasebe programları bilgisi
    •  Dikkatli çalışma ve detaylara özen gösterme becerisi
    •  Tercihen muhasebe veya ön muhasebe üzerine deneyim

Pozisyon detayı için: https://amnesty.org.tr/icerik/finans-sorumlusukoordinatoru-ariyoruz

Adayların fotoğrafsız Türkçe özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu konu satırında Ref:FK1701 referans koduyla ik@amnesty.org.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır

Son başvuru tarihi 5 Şubat 2018, saat 18.00’dir.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır. Başvurunuz elimize ulaştığında, başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair bir teyit mesajı gönderilecektir.  Görüşme için seçilen az sayıdaki adayla yapılacak olan mülakat İngilizce ve Türkçe yapılacak ve başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir.

Uluslararası Af Örgütü insan haklarına saygı gösterilmesi, insan hakları ihlallerinin engellenmesi ve bu hakların korunması için çalışan insanların oluşturduğu küresel bir harekettir. Vizyonu, her insanın İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi tarafından kabul edilen insan haklarına ve diğer tüm uluslararası insan hakları standartlarına erişebilmesini sağlamaktır.

Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, engellilik, cinsel yönelim ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur.

Kaynak: Af Örgütü

 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend