SPoD ve SHUDER iş birliğiyle sosyal hizmet uzmanları eğitimi

Afiş-704x318.jpg

Sosyal Politikalar Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD), sosyal hizmet alanında yaptığı çalışmaları genişletmek adına Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği (SHUDER) iş birliği ile sosyal hizmet uzmanlarına yönelik bir eğitim yapmayı planlıyor. Hollanda Konsolosluğu’nun desteğiyle, 17-18 Haziran’da İstanbul’daki sosyal hizmet uzmanlarına yönelik gerçekleştirilecek eğitimin içeriği şu şekildedir:

  • LGBTİ Temel Kavramlar
  • Vaka analizleri
  • Cinsiyet Geçiş Süreci ve Sosyal Hizmet
  • Çocuk ve Ergen Cinselliği
  • Sosyal Hizmet Alanlarında LGBTİ+ Danışanlar

İki günlük eğitim programına buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Sonrası

İki gün gerçekleşecek eğitim sonrasında -sınırlı sayıda kontenjan dahilinde- uzmanların düzenli aralıklarla süpervizyon alınması öngörülmektedir.

Kimler Başvurabilir?

İki günlük eğitime tam katılım sağlayabilecek ve İstanbul’da bulunan sosyal hizmet uzmanları etkinliğe katılabilir.

Nasıl Başvurabilirim?

Eğitime katılmak için kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğitime yalnızca 30 sosyal hizmet uzmanının katılması öngörülmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 10 Haziran 2017, saat 23:59

Başvuru sonuçları, katılımcılarımıza e-mail yolu ile gönderilecektir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend