Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi ‘Basın Sorumlusu’ arıyor

İstanbul’daki ofisimizde 1 yıl çalışacak, çok iyi İngilizce ve Türkçe bilen ‘Basın Sorumlusu’ arıyoruz. Tahmini işe başlangıç tarihi 2 Mayıs 2017’dir.

Basın sorumlusu, Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi’nin Kampanyalar ve Aktivizm departmanında görev alarak, kampanyalar ve aktivizm faaliyetlerinin yazılı ve görsel basın yoluyla kamuoyuna doğru mesajlarla iletilmesinden, kurumun tanınırlığının, bilinirliğinin ve etkisinin artırılmasından, geniş anlamda vizyon ve misyonunun kamuya basın yoluyla doğru şekilde aktarılmasından ve Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi’nin Kampanyalar ve Aktivizm çalışmalarının yazılı ve görsel basınla ilişkilendirilmesinden sorumlu olacaktır.

Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak
  • Mükemmel İngilizce ve Türkçe bilgisi
  • MS Office ve Adobe Photoshop (ve benzeri) programları kullanma becerisi
  • En az 3 yıl benzer bir pozisyonda çalışma deneyimi

Adayların fotoğrafsız İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu, konu satırında Ref: KM1701 referans koduyla, [email protected] adresine göndermelerini rica ederiz.
Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır. Başvurunuz elimize ulaştığında, başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair bir teyit mesajı gönderilecektir. Görüşme için seçilen az sayıdaki adayla yapılacak olan mülakat İngilizce ve Türkçe yapılacak ve başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir.
Basın sorumlusunun ayrıntılı görev tanımı ve pozisyon için gerekli temel beceriler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen işaretli yerleri tıklayınız.
Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, engellilik, cinsel yönelim ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur. Kadın adayların başvurusu özellikle teşvik edilmektedir.

Son başvuru tarihi 3 Nisan 2017, saat 18:00’dir.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend