STÖ’ler için Dijital Demokrasi Araçları Webinarı

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve STGM tarafından yürütülen Kaynak Merkezi Projesi kapsamında faaliyet gösteren STÖ Destek Noktası webinarlarının üçüncüsü “STÖ’ler için Dijital Demokrasi Araçları” başlığıyla 27 Eylül 2018 Perşembe günü saat 14.30-15.30 arasında düzenlenecek.

Dijital demokrasi kavramının tartışılacağı ve sivil toplum örgütleri için dijital demokrasi araçlarının tanıtılacağı webinar, Dijital İletişim Uzmanı Özgür Kurtuluş’un katılımıyla, STGM Dijital İşler Koordinatörü Özgür Mehmet Kütküt’ün moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

Webinar 27 Eylül 2018’de Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak. “STÖ’ler için Dijital Demokrasi Araçları” webinarına katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Aynı anda 100 kişinin katılabildiği webinara, ilk bağlanan 100 katılımcının erişimi sağlanacak.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (ad), Last Name (soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.
  • Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında GoToWebinar yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde eğitime katılım gösterebilirsiniz.
  • Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.
  • Webinara 1.000 STÖ temsilcisine kadar kayıt alabiliyoruz. Ancak webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor. Herhangi bir eleme olmadan ilk bağlanan 100 katılımcının webinar erişimi sağlanacak.

Sorularınız için desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.