‘Arabadan in bisiklete bin’: Kadıköy Bisiklet Festivali başlıyor

Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen Bisiklet Festivali 18 Mayıs’ta başlıyor. “Arabadan in Bisiklete Bin” sloganıyla pedallanacak festivalde, film gösterimleri ve forumlar da yer alacak. Kadıköy Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Bisiklet Festivali 18 – 21 Mayıs tarihleri arasında Kalamış Parkı’nda gerçekleştirilecek. “Arabadan in Bisiklete Bin” sloganıyla gerçekleşecek olan festivalde, toplu sürüşler, film gösterimleri, konserler, atölyeler […]

Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen Bisiklet Festivali 18 Mayıs’ta başlıyor. “Arabadan in Bisiklete Bin” sloganıyla pedallanacak festivalde, film gösterimleri ve forumlar da yer alacak.

Kadıköy Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Bisiklet Festivali 18 – 21 Mayıs tarihleri arasında Kalamış Parkı’nda gerçekleştirilecek. “Arabadan in Bisiklete Bin” sloganıyla gerçekleşecek olan festivalde, toplu sürüşler, film gösterimleri, konserler, atölyeler ve bisikletle yaşama ve ulaşıma dair söyleşi ve forumlar yer alacak.

Hayatına bisiklete yer açan herkesin davetli olduğu festivale Bisikletli Ulaşım Platformu, Bisikletli Kadın İnisiyatifi ve Sedona Bisiklet destek veriyor.

Festivalin amacı; kent içinde bisikletlilerin fark edilmesini ve her gün daha da zorlaşan kenti içi ulaşım için bisikleti bir alternatif olarak kabul edilmesini sağlamak.

Etkinlik programı

Kaynak