Anlatan Elleri İle Çubuk Kraker’in Yolculuğu Devam Ediyor!

Ekran-Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1-23.png
Anlatan Eller sosyal girişiminin gönüllü ekibi tarafından 2018'de başlatılan Çubuk Kraker'in Yolculuğu, kendisi ya da aile üyeleri sağır olan çocuklar ile işiten çocukları bir araya getiren, çocukların farklılıklarını kucaklamaları için alan yaratılan günübirlik etkinlik serisi. 

Çubuk Kraker’in Yolculuğu’nda 3-13 yaş arasındaki Çubuk Kraker’ler eğlenirken öğreniyor, öğrenirken yetkinliklerini ve hayallerini keşfediyor.

Geçtiğimiz sene 38 çocuğa ev sahipliği yapan Çubuk Kraker’in Yolculuğu bu sene 24 Mart 2019 Pazar günü 13:00-16:00 saatleri arasında Anlatan Eller Eğitim Evi’nde yılın ilk açılışını yapıyor!

Nisan ve Haziran aylarında da farklı içeriklerle, farklı mekanlarda gerçekleştirilecek Çubuk Kraker’in Yolculuğu’na 3-13 yaş arası tüm çocukları davetli.

Not: Etkinlikğe katılım ücretsiz.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!