Ashoka İletişim Koordinatörü Arıyor

ashoka_iletis%CC%A7im_koordinato%CC%88ru%CC%88.png

Ashoka, İstanbul ofisinde tam zamanlı çalışacak “İletişim Koordinatörü” arıyor. Özverili, sosyal girişimcilik ve yenilikçilik tutkusu taşıması beklenen, Türkiye’de ve dünyada sosyal girişimcilik alanında bir ağ oluşturacak ve uzmanlık kazanacak İletişim koordinatörünün temel sorumlulukları aşağıdaki gibi:

1- İletişim stratejisinin geliştirilmesi ve uygulanması
2- Sosyal ve geleneksel medya ilişkilerinin kurulması
3- Etkinlik organizasyonu ve haberleşmesi

Ashoka Türkiye’nin iletişim çalışmalarına liderlik edecek, geliştirecek ve destekleyecek olan iletişim koordinatörünün temel amaçlarından biri de Ashoka program ve projelerinin etkisini arttırmak ve örgüte daha fazla destekçi kazandırmak.

Başvuruların turkiye@ashoka.org  adresine yapılması bekleniyor. Başvurunuzun aşağıdakileri içermesi gerekiyor:

-En az iki referanslı özgeçmiş.
-Ön yazı
-Daha önce oluşturulmuş iletişim materyallerinden en fazla üç örnek (PowerPoint sunumları, bülten, broşür, sosyal medya hesapları vb.)
-Daha önce yönetilmiş etkinlik veya ağlardan en fazla üç örnek. (Etkinliğin kısa bir açıklaması, dönem, amaç, katılımcı profili vb.)

Son başvuru tarihi: 20 Şubat 2018, 18.00
İşe başlama tarihi: Mart 2018

Kaynak: siviltoplum.la

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend