AÇEV’in İstanbul’daki gönüllü eğiticisi olmak ister misiniz?

Ekran-Resmi-2017-08-17-14.49.17-660x257.png

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), genç kadınların yaşam becerilerini geliştirdikleri ve eğitime devam seçeneklerini artırdıkları ‘Hayat Dolu Buluşmalar’ düzenliyor.

Bu programda AÇEV gönüllü eğiticisi olarak; genç kadınlarla bir araya gelip etkili iletişim, insan hakları, eşit paylaşım ve dayanışma, katılım, eğitime devam, hayatın içinde matematik kullanımı gibi konularda gelişimlerini destekleyebilirsiniz.

  • Buluşmalara 2 ay boyunca haftada 2 gün, 3’er saatinizi ayırabiliyorsanız,
  • Üniversite mezunuysanız,
  • Toplumsal cinsiyet eşitliğine katkıda bulunmak istiyorsanız,

Bu dayanışmanın bir parçası olmak isterseniz sizi 18-29 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak AÇEV Gönüllü Eğitici Eğitimi’ne davet ediyoruz.

Katılım detayları ve başvuru için: [email protected]

Son başvuru tarihi: 5 Eylül 2017 Salı günü.

Kaynak: Sivilalan

One comment

  • Hümeyra Timur

    20 Ağustos 2017 at 22:11

    Açev eğitimlerine katılmak isterim..İyi çalışmalar..

    Cevapla

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend