STOK Herkes Plan Sever Yüz Yüze Programı Bir Kez Daha Başlıyor

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği, Avrupa Birliği tarafından desteklenen Sivil Toplum Kapasite Güçlendirme Merkezi Projesi kapsamında STOK Herkes Plan Sever yüz yüze programına bir kez daha başlıyor.

Stratejik yönetim yaklaşımını öğrenmek, hatırlamak ve uygulamak isteyen STÖ temsilcileri için tasarlanan ve 4 aylık bir süreci kapsayan bu buluşmaya 21 Mayıs 2023 Pazar saat 23.59‘a kadar başvuru yapabilirsiniz.

STOK 200- Herkes Plan Sever yüz yüze programı Ankara‘da Haziran, Temmuz, Eylül ve Ekim aylarında  haftada 3 gün olacak şekilde düzenlenecektir.

Planlanan buluşma tarihleri şöyle;

21-22-23 Haziran 2023 201- Stratejik Plan Yönetimi
12-13-14 Temmuz 2023 202- Proje Döngüsü Yönetimi 
13-14-15 Eylül 2023 203- İzleme ve Değerlendirme
11-12-13 Ekim 2023 204- Proje Yönetimi

Programın tek bir başvuru formu vardır ve bu formla birlikte 4 başlığa birden toplu olarak başvurmuş olacaksınız.

Başvuru için tıklayın.

STOK 200- Herkes Plan Sever yüz yüze programı yalnızca STÖ temsilcilerine açık olacaktır.

Ne Öğreneceksiniz?

STOK 200- Herkes Plan Sever içerisinde durum analizi, değerlendirme, hedef ağacı, izleme, mantıksal çerçeve, proje döngüsü, planlama, stratejik plan, gösterge, paydaş analizi, proje yönetimi, sorun ağacı, bütçe yönetimi, hibeler ele alınacak kavramlardan sadece birkaçı.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Herkes Plan Sever’in yüz yüze programına katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli. Başvuru yapabilmek için ilk olarak STOK Öğrenme Platformu’na kaydolmanız gerekiyor. Sisteme buradan kayıt olduktan sonra kalan adımları takip ederek başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzu yaptığınız sırada STOK Öğrenme Platformu’ndaki çevrim içi içerikleri bitirmiş olmanız size öncelik sağlayacaktır.  

Son başvuru tarihi: 21 Mayıs 2023 Pazar saat 23.59

Başvurusu kabul edilen STÖ temsilcilerinin ulaşım ve konaklama masrafları dernek tarafından karşılanacaktır.

Son başvuru tarihini takip eden 10 gün içinde başvuru değerlendirme süreci tamamlanacak ve başvurunuzla ilgili bir yanıt alacaksınız. Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda, temsil ettiğiniz örgütün yönetim yapısından, tüm programa örgütünüz adına katılımınızı desteklediklerini belirten bir “destek mektubu” istenecektir.

STOK 200-Herkes Plan Sever hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.