“Salgın ve Toplum” Webinar Serisi Başlıyor

İstanbul Politikalar Merkezi'nin başlattığı Salgın ve Toplum webinar serisi 13 Nisan tarihinden itibaren her Pazartesi saat 15:00'te gerçekleşecek.

İstanbul Politikalar Merkezi/Sabancı Üniversitesi, 2001 yılından bu yana küreselleşmenin çoklu krizlerinin tartışılması amacıyla iklim değişikliğinden kutuplaşmaya, göçten çatışma çözümüne, demokratikleşmeden transatlantik ilişkilere kadar birçok alandaki soru ve sorunları ele almak amacıyla nitelikli ve kanıta dayalı araştırmalar gerçekleştiriyor.

Bu çalışmalar ışığında akademisyenler, uzmanlar, STK’lar ve öğrencilere yönelik bir tartışma platformu sağlamak, topluma ve karar alıcılara uygulanabilir politika önerileri sunmak için bağımsız çalışmalar yürütmekte.

Koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan bu süreçte sorunlara karşı birlikte çözüm bulmak, olası ortak zeminleri analiz etmek ve akademik araştırmalarla desteklenen fikir alışverişi için 13 Nisan tarihinden itibaren her Pazartesi saat 15:00’te “Salgın ve Toplum” webinar serisini başlatıyorlar.

Kayıt olmak için buraya tıklayınız.