Medyascope Gazetecilik Atölyesi, Nevşin Mengü ve Kemal Can ile devam ediyor

25 Ekim 2017
Deneyimli gazeteciler, gazetecilik öğrencileri ve genç meslektaşlarıyla medyascope.tv’de buluşup görüş ve deneyim alışverişinde bulunuyor. İkinci buluşma 28 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 15:00- 17:00 arasında olacak. Saat 15’de gazeteci Nevşin Mengü “Televizyonda haber sunumu”, saat 16’daysa gazeteci Kemal Can “Haber televizyonculuğu” konularında konuşacak. Toplantıların moderatörlüğünü medyascope.tv Yayın Yönetmen Yardımcısı Tamer Durak yapacak. Özellikle mesleğe ve […]

Deneyimli gazeteciler, gazetecilik öğrencileri ve genç meslektaşlarıyla medyascope.tv’de buluşup görüş ve deneyim alışverişinde bulunuyor. İkinci buluşma 28 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 15:00- 17:00 arasında olacak. Saat 15’de gazeteci Nevşin Mengü “Televizyonda haber sunumu”, saat 16’daysa gazeteci Kemal Can “Haber televizyonculuğu” konularında konuşacak. Toplantıların moderatörlüğünü medyascope.tv Yayın Yönetmen Yardımcısı Tamer Durak yapacak.

Özellikle mesleğe ve gazetecilik eğitimine yeni başlayanlara yönelik olan medyascope.tv Gazetecilik Atölyesi’nin bu cumartesi yapılacak ikinci  çalışmasına katılmak isteyenler, haklarında kısa bir bilgi ve bu atölyeye katılma amaçlarını anlatan kısa bir e-posta ile, tamer@medyascope.tv adresine başvurabilirler.

Stüdyomuzda yer kısıtı nedeni ile katılım sadece e-posta yoluyla ulaşan isimlerden, kendileriyle iletişime geçilerek davet edilenlerle sınırlı olacaktır. Katılımlarda, geçtiğimiz hafta düzenlenen ilk çalışmaya katılanlara  öncelik tanınırken başvuru sırası esas alınacaktır.
Atölye ücretsiz olacak.

Medyascope Gazetecilik Atölye’sinin medyascope.tv Yayın Yönetmeni Ruşen Çakır ile Hürriyet Gazetesi Muhabiri İsmail Saymaz’ın katıldığı  ilk buluşmasının kaydına buradan ulaşabilirsiniz.