STK’lar için Örgüt Yönetimi Atölyesi

Sosyal Kuluçka Merkezi’nde yeni dönem ile birlikte atölye ve eğitimler başlıyor.  İlk atölyenin konusu: “STK’lar için Örgüt Yönetimi“.  Atölye, katılımcıların kendi örgütlerinden yola çıkarak, örgütsel analiz yapma becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Örgüt yönetimi atölyesinde aşağıdaki sorulara beraber cevap bulmaya çalışılacak: *Sivil toplum örgütlerinin aktivitelerine, kurduğu ilişkilere ve yapılarına eşit düzeyde önem vererek karşılaştığı sorunların üstesinden gelebilir […]

Sosyal Kuluçka Merkezi’nde yeni dönem ile birlikte atölye ve eğitimler başlıyor.  İlk atölyenin konusu: “STK’lar için Örgüt Yönetimi“.  Atölye, katılımcıların kendi örgütlerinden yola çıkarak, örgütsel analiz yapma becerilerini geliştirmeye yöneliktir.

Örgüt yönetimi atölyesinde aşağıdaki sorulara beraber cevap bulmaya çalışılacak:
*Sivil toplum örgütlerinin aktivitelerine, kurduğu ilişkilere ve yapılarına eşit düzeyde önem vererek karşılaştığı sorunların üstesinden gelebilir mi?
*Bu aşamada örgütün yönetilmesindeki temel faktörler neler olabilir?
*Hangi konularda örgüt içi gelişime ihtiyaç vardır?
*Kendi örgütümün analizini nasıl yapabilirim?

Başvuru formu için tıklayın. Formu doldurmanız yeterlidir. Ayrıca onay gerekmemektedir. Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nden geçen hatların bilgisine ulaşmak için tıklayın.