Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı 3 danışman arıyor

Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı,  “Batı Balkanlar ve Türkiye’de Çocukların Şiddetten Koruması ve Engelli Çocukların Sosyal İçerilmesini Desteklenmesi Projesi” kapsamında çalışmak üzere üç danışman arıyor. “Batı Balkanlar ve Türkiye’de Çocukların Şiddetten Koruması ve Engelli Çocukların Sosyal İçerilmesini Desteklenmesi Projesi”  sivil toplum örgütlerinin çocuklara karşı şiddet olaylarını önleme ve sivil toplum örgütlerinin şiddet olaylarını […]

Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı,  “Batı Balkanlar ve Türkiye’de Çocukların Şiddetten Koruması ve Engelli Çocukların Sosyal İçerilmesini Desteklenmesi Projesi” kapsamında çalışmak üzere üç danışman arıyor.

“Batı Balkanlar ve Türkiye’de Çocukların Şiddetten Koruması ve Engelli Çocukların Sosyal İçerilmesini Desteklenmesi Projesi”  sivil toplum örgütlerinin çocuklara karşı şiddet olaylarını önleme ve sivil toplum örgütlerinin şiddet olaylarını raporlama kapasitesini arttırmayı amaçlıyor. Proje kapsamında çalışmalar yürütecek üç danışman aranıyor. Son başvuru tarihi 1 Şubat 2017.

Detaylı bilgi için: Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı