Göç ve Uluslararası Koruma Alanında Sivil Toplum ile İş Birliği Anketi

Anket-1280x720.jpg
İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından tasarlanıp hayata geçirilen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Göç ve Uluslararası Koruma Alanında Sivil Toplumla İş Birliği İçin Teknik Destek (Göç & Sivil Toplum) Projesi kapsamında yapılacak çalışmalara yol gösterecek ankete aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Göç ve Sivil Toplum Projesi, düzenli ve düzensiz göçmenler, uluslararası koruma ve geçici koruma altındaki yabancılar ile insan ticareti mağdurlarına yönelik faaliyetler yürüten STK’ların kapasitelerini güçlendirmek ve AB mevkidaşları ile kamu kurumlarıyla iş birliğini -karar alma süreçleri dahil olmak üzere- geliştirmek amacıyla yürütülüyor.

Göç ve uluslararası koruma alanında faaliyet gösteren bütün STK’lar ve İl Göç İdaresi Müdürlükleri’ni kapsayan proje kapsamında; 

  • Türkiye’de göç ve uluslararası koruma alanında çalışan STK’lara ilişkin bir haritalama yapmak,

 

  • STK’ların mevcut kurumsal kapasitelerini ve eğitim ihtiyaçlarını tespit etmek, özelde proje kapsamında STK’lara yönelik olarak yürütülecek kapasite geliştirme programının ve genelde Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün alanda yürüteceği çalışmaların çerçevesini ve içeriğini şekillendirmeye katkı sağlamak amacıyla anket çalışması yapılıyor.

Ankete bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
(Bazı internet tarayıcıları ve elektronik cihazlarda anketin yüklenmesi zaman alabilir.Bu durumda lütfen anketin yüklenmesi için 1-2 dakika bekleyiniz.)

Geri bildirimleriniz, sorularınız ve teknik sorunlarınız için  ela.evliyaoglu@eurasiasocialchange.com ya da gocvesiviltoplum@ice-org.eu  adreslerine mail atarak ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend