SPoD Sosyal Hizmet Uzmanları Eğitimi Başvuruları Açıldı

post_20185549454.jpg
SPoD, sosyal hizmet alanında yaptığı çalışmaları genişletmek adına sosyal hizmet uzmanlarına yönelik bir eğitim serisi yapmayı planlıyor.

Hollanda Konsolosluğu’nun desteği ile 5-6 Ocak ve 19-20 Ocak tarihlerinde sosyal hizmet uzmanlarına yönelik gerçekleştireceğimiz iki ayrı eğitimin içeriği şu şekildedir:

  • LGBTİ+ Temel Kavramlar

  • Cinsiyet Geçiş Süreci ve Sosyal Hizmet

  • Açılma Süreçleri

  • Cinsel Sağlık

  • Sosyal Hizmet Alanlarında LGBTİ+ Danışanlar

  • Vaka Analizleri

İki eğitim tarihinde de eğitim içeriği aynı olacaktır. Her bir grup için 16, toplamda 32 kişinin eğitime katılması öngörülmektedir. Ayrıntılı eğitim programına buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Sonrası

İki gün gerçekleşecek eğitim sonrasında -sınırlı sayıda kontenjan dahilinde- uzmanların düzenli aralıklarla süpervizyon alması öngörülmektedir.

Kimler Başvurabilir?

İki günlük eğitime TAM katılım sağlamak ve İstanbul’da ikamet ediyor olmak şartı ile çalışan sosyal hizmet uzmanları ve sosyal hizmet bölümünden yeni mezun olmuş kişiler bu eğitime başvuru yapabilirler. 32 kişilik eğitim kontenjanını ağırlıklı olarak çalışan sosyal hizmet uzmanları oluşturacaktır.

Nasıl Başvurabilirim?

Eğitime katılmak için buradan kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 15 Aralık 2018, Saat 17:00

Kaynak: AB-ilan

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend