İstanbul Şiirleri Dinletisi

siir4.jpg
Deniz Özen Başaran, Zafer Devrim Erden, Erkan Doğan ve Özlem Devrim Bahar eski İstanbul ezgileri ve nostaljik görüntüler eşliğinde İstanbul temalı şiirleri seslendirecek.

27 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’de Kadıköy Gençlik Sanat Merkezi Bahçe’deki etkinliğin kapısı herkese açık ve ücretsiz olacak.

İstanbul deyince aklıma martı gelir
yarısı gümüş, yarısı köpük, yarısı balık, yarısı kuş…
İstanbul deyince aklıma bir masal gelir
bir varmış, bir yokmuş…” dizeleriyle tüm sanat severleri etkinliğe davet eden Başaran, Erden, Doğan ve Bahar “Kadıköy’de bir yaz akşamı. Ayışığına karşı sözcükler uçuralım diye bir tutam şiir, bir tutam müzik. Biraz umutlanmaya, biraz yanyana olmaya, omzunuza başımızı dayamaya bekliyoruz” diyor…

Kaynak: duvaR

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend