Mülteciler Derneği İnşaat Teknoloji Alan Öğretmeni Arıyor

mlogopngyesil-1280x447.png
Mülteciler ve Sığınmacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 2014 yılında ülkesinden ayrılmış ve uluslararası koruma ihtiyacı olan insanların sorunlarına çözüm aramak amacıyla kurulmuştur. Farklı milletlerden oluşan personeliyle ihtiyaç sahibi mültecilere destek vermektedir.

Kısa adıyla Mülteciler Derneği olan kurumumuz dil, din, ırk, cinsiyet, yaş, engellilik, politik görüş farklılığı gibi nedenlere dayalı hiçbir ayrım gözetmeden faaliyetlerini yürütmektedir. Başta mültecilerin temel sorunları olmak üzere tüm yaşamsal ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak ve toplumla entegrasyonun hızlı bir biçimde sağlanabilmesi için özel sektör kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumları ile işbirliği halinde çalışmaktadır.

Mülteciler Derneği’nin iş ilanı şöyle:

Mesleki yeterlilik belgelendirme süreci ile ilgili eğitim vermek üzere TAMEB İnşaatçılık kursuna “İnşaat Teknoloji Alan Öğretmeni”  arıyoruz.

Aranılan nitelikler:

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Yapı Teknolojileri Öğretmenliği veya Mimarlık Gibi)
  • Daha önce bu alanda tecrübesi olan
  • Kurs müfredatına uygun olarak kursiyerlere teorik ve pratik eğitim verebilecek
  • Gerekli eğitim planlamalarını, ders programlarını düzenleyecek ve uygulayacak
  • MEB müfredatına hâkim, Eğitim müfredatının ilgili Türk MYK standartları ile uyumlu olmasını sağlayacak
  • Eğitmenler, kursiyerler ve yönetim ile etkin iletişim kurabilecek
  • Projeyle ilgili raporlamaları haftalık ve aylık olarak ilgili yöneticiye sunacak
  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek

Başvurmak için tıklayınız.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend