Change with Business Talks: “Etkinizi Zirveye Taşıyın”

CwbTalks_SMpost.png

Change with Business’ projesi kapsamında, sosyal girişimlerin sürdürülebilirliklerini sağlayarak sosyal etkilerini artırmaları amacıyla 2018 Haziran ayı sonuna kadar her ay gerçekleştirilecek “Change with Business Talks” ocak ayı itibariyle başlıyor. Change with Business Talks’ta ocak ayının konusu ise  “Etkinizi Zirveye Taşıyın”.

Bu konuşmada, halihazırda bir sosyal girişim işleten ya da kurmayı planlayan sosyal girişimciler için etki odaklı düşünmenin kilit unsur olduğu pratik bir yaklaşımla ilgili bilgi ve deneyim paylaşımı yapılacaktır.

Konuşmacılar

Agata Fortuna, Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu

Elif Urgan, Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı

Tarih ve Saat: 11 Ocak 2018 I 18:30-20:00

Yer: Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi (KWORKS)

Kayıt olmak için tıklayın.

 

 

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend