SPoD’un psikoterapi ağından haberdar mısınız?

SPoD, cinsiyet kimliği ve cinsel yönelim konularında eğitim almış uzmanlar ile terapi ve danışmanlık desteği sağlıyor.

SPoD, kendisini LGBTİ olarak tanımlayan herkesin, ayrımcılığa uğramadan ruh sağlığı hizmetlerine erişebilmesini; cinsiyet kimliği ve cinsel yönelimi ile ilgili ve diğer psikolojik sorunları çerçevesinde güvenilir desteği almasını destekliyor.

Cinsiyet kimliği ve cinsel yönelim konularında eğitim almış yaklaşık 15 yarı-gönüllü psikoterapistten oluşan SPoD Psikoterapi Ağı piyasa şartlarına göre daha düşük ücretlerle terapi ve danışmanlık desteği sağlıyor.

Bu ağdan yararlanabilmek için ön kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. Formun doldurulmasından sonra yaklaşık iki hafta içinde ilk görüşmeye davet ediliyorsunuz. Bu görüşme sonunda size üzerinde çalışmak istediğiniz konularda uygun desteği verebilecek uzman arkadaşımıza düzenli görüşmeler için yönlendiriliyorsunuz. Ön görüşme ücretsiz.

Daha detaylı bilgiler için SPoD’un danışma hattını arayabilir ya da ilk görüşme sırasında uzmanlara sorularınızı yöneltebilirsiniz.

SPoD danışma hattı: 0850 888 5428

 Kaynak. KAOSGL

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend