Genç Medikalog’un Tokat ve Isparta ekibi için gönüllü çağrısı

yerel-kurul-1.png
Genç Medikalog Sağlık Teknolojileri Platformu olarak platformumuzu tanıtmaya ve ailemizi büyütmeye devam ediyoruz. Sıra Tokat ve Isparta'da!

Genç Medikalog Sağlık Teknolojileri Platformu; İstanbul merkezli olarak çalışan, gençlerin kurduğu ve gençlerin yönettiği bir multidisipliner bir platformdur. Ülkemizdeki biyomedikal öğrencilerini bir araya getirerek, sağlık teknolojileri alanında çalışmalar yapmak amacıyla kurulmuştur.

Genç Medikalog’un Tokat ve Isparta ekibine katılarak, sizlerde çalışmalarımızda bize destek olabilirsiniz.

Kimler Gönüllü Olabilir?

  • 15- 24 (Öğrenci) yaş arası sağlık alanında eğitim gören veya mezun,
  • Sağlık teknolojileri alanında (biyomedikal, medikal sektörü, tıbbi cihazlar vb. konuları) çalışmaya istekli ve düzenli olarak faaliyetlerimize destek olabilecek,
  • Genç Medikalog’un çalışmalarını ve misyonunu kabul eden,

herkes gönüllü olabilir.

Gönüllü olmak için; gencmedikalog adresini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim; [email protected]Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend