Oxford Üniversitesi’nin Gazetecilik Burs Programı’na başvurun

gazetecilik-bursu.jpg

Reuters Enstitüsü, Oxford’daki Reuters Enstitüsünde dünyaca ünlü Gazetecilik Burs Programı’nın bir parçası olarak Google Dijital Haberler, Gazeteci Bursları için başvurularınızı bekliyor.

Burslar, Dijital Haber Raporu anket verilerinin ya da ülkelerindeki dijital gazeteciliğin bir yönüne dayanan bir araştırma raporu üretme fırsatı ile ilgilenen gazetecilere, genel olarak meslek ve endüstriyel etkiler üzerine doğrudan odaklanarak hitap edecek. Burs, seyahat masraflarını (hava seyahat ekonomisi sınıfı dahil) ve mütevazi bir yaşam parasını içerir. Thomson Reuters Vakfı, Gerda-­Henkel, Wincott ve Said­Asfari’deki Bursiyerler Üzerine RISJ üyeleri, Oxford’taki konaklamanız süresince RISJ’den 1,500 GBP’lik bir aylık ödenek alacak ve seyahat masraflarını gerekçesiyle de kapsayacak.

Son başvuru tarihi, 15 Haziran 2017‘dir.

Hak Kazanan Bölgeler: Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, İrlanda, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend