Uluslararası Kültürel Çeşitlilik Fonu başladı

8572894998_cff0160517_o.jpg

Uluslararası Kültürel Çeşitlilik Vakfı (IFCD) 3 Mart 2017’de fon talepleri için sekizinci çağrısını başlattı. IFCD, 2010’dan bu yana, gelişmekte olan 51 ülkede geniş bir yelpazeyi kapsayan 90 projeye altı milyon dolardan fazla fon sağlıyor. 2005 Sözleşmesi’nin taraflarından olan ülkelerin kamu yetkilileri, kamu ve sivil toplum kuruluşları ve aynı zamanda uluslararası sivil toplum kuruluşlarının başvuruları geçerli olacaktır.

Tüm başvuranlar, IFCD çevrimiçi başvuru formunu kullanarak 14 Nisan 2017 gece yarısına kadar başvurularını gerçekleştirebilirler. Kamu yetkilileri/kuruluşları ve yerel sivil toplum kuruluşlarının başvuruları UNESCO Ulusal Komisyonu tarafından ön-elemede incelenecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

[et_bloom_inline optin_id=”optin_1″]


Send this to a friend