Üç Kentte Sivil Toplum Günleri Düzenlenecek

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında Ocak ayında Zonguldak, Kocaeli ve Eskişehir'de  Sivil Toplum Günleri düzenlenecek.

Sivil Toplum Günlerine katılmak isteyen STÖ’lerin başvuru formlarını  doldurarak ilgili valiliğin mail adresine iletmesi gerekmektedir.

07-08 Ocak 2019 tarihleri arasında Zonguldak’ta düzenlenecek olan Sivil Toplum Günleri’ne Zonguldak, Karabük, Bartın, Düzce ve Bolu illerinde kurulu dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar katılım gösterebilecek. İki gün sürecek olan Sivil Toplum Günleri’ne katılmak isteyen STÖ’lerin ekteki başvuru formunu doldurarak en geç 25 Aralık 2018 tarihine kadar siviltoplum@zonguldak.gov.tr  adresine göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bakınız.

10-11 Ocak 2019 tarihleri arasında Kocaeli’de düzenlenecek Sivil Toplum Günlerine Kocaeli ve Sakarya illerinde kurulu dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar katılım gösterebilir. İki gün sürecek olan Sivil Toplum Günleri’ne katılmak isteyen STÖ’lerin ekteki başvuru formunu doldurarak en geç 25 Aralık 2018 tarihine kadar kocaeli.dernekler@icisleri.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bakınız.

15-16 Ocak 2019 tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenecek Sivil Toplum Günleri’ne  Eskişehir, Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik illerinde kurulu dernek kurma özgürlüğü alanında ve haklara dayalı perspektifte aktif olarak faaliyet gösteren STK’lar katılım gösterebilecek. İki gün sürecek olan Sivil Toplum Günleri’ne katılmak isteyen STÖ’lerin ekteki başvuru formunu doldurarak en geç 02 Ocak 2019 tarihine kadar dernekler@eskisehir.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

Kaynak: STGM