İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü

22 Eylül 2017
Kale Grubu, Kurucu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur‘un anısını ve mirasını yaşatmak amacıyla Türkiye’nin gelecek vadeden sosyal girişimcilerini ödüllendiriyor. İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü kapsamında birinci olan sosyal girişimci 30.000 TL’lik para ödülü ile desteklenerek projenin geliştirilmesine katkı sağlanacak. Katılım Koşulları Önemli bir sosyal sorunu çözmek için yaratıcı bir fikir ve sürdürülebilir bir uygulamayla yola çıkmış, başarılı […]

Kale Grubu, Kurucu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur‘un anısını ve mirasını yaşatmak amacıyla Türkiye’nin gelecek vadeden sosyal girişimcilerini ödüllendiriyor.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü kapsamında birinci olan sosyal girişimci 30.000 TL’lik para ödülü ile desteklenerek projenin geliştirilmesine katkı sağlanacak.

Katılım Koşulları
Önemli bir sosyal sorunu çözmek için yaratıcı bir fikir ve sürdürülebilir bir uygulamayla yola çıkmış, başarılı bir proje ve büyüme potansiyeli gösteren tüm sosyal girişimciler İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne başvurabilir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü
Son Başvuru: 13 Ekim 2017
Ön Değerlendirme: 13 Ekim – 6 Kasım 2017
Seçici Kurul Değerlendirme: 20 Kasım – 1 Aralık 2017
Ödül Töreni: 13 Aralık 2017

Kaynak: siviltoplum.la