Sivil Düşün Bilgilendirme Toplantıları Yeniden Başlıyor

18 Eylül 2017
Sivil Düşün Bilgilendirme Toplantıları yeniden başlıyor. 28 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek toplantılarda, Sivil Düşün destekleri, uygulama süreci, destek talep kategori ve kriterleri ile ilgili bilgiler sivil toplum örgütleri ve aktivistlerle paylaşılacak. Konya, Karaman, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Hatay, Kilis, Osmaniye, Mardin, Şırnak, Batman ve Siirt illerinden katılımcıların ağırlanacağı toplantılara başvuru gerçekleştirmek için gerekli detayları aşağıda […]

Sivil Düşün Bilgilendirme Toplantıları yeniden başlıyor. 28 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek toplantılarda, Sivil Düşün destekleri, uygulama süreci, destek talep kategori ve kriterleri ile ilgili bilgiler sivil toplum örgütleri ve aktivistlerle paylaşılacak. Konya, Karaman, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Hatay, Kilis, Osmaniye, Mardin, Şırnak, Batman ve Siirt illerinden katılımcıların ağırlanacağı toplantılara başvuru gerçekleştirmek için gerekli detayları aşağıda bulabilirsiniz:


Toplantı tarih ve şehir bilgileri:

28 Eylül 2017– Konya (Toplantıya Konya ve Karaman ilinden yapılacak başvurular kabul edilecektir.)
29 Eylül 2017– Kocaeli (Toplantıya Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinden yapılacak başvurular kabul edilecektir.)
29 Eylül 2017– Hatay (Toplantıya Hatay, Osmaniye ve Kilis illerinden yapılacak başvurular kabul edilecektir.)
4 Ekim 2017– Mardin (Toplantıya Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt illerinden yapılacak başvurular kabul edilecektir.)

Konya için son başvuru25 Eylül 2017 saat 17.00
Kocaeli ve Hatay için son başvuru26 Eylül 2017 saat 17.00
Mardin için son başvuru2 Ekim 2017 saat 17.00

Toplantılara katılmak için başvuru formunun doldurulması zorunludur.

 Önemli bilgiler:
  • Tüm illerdeki toplantılar yarım gün sürecektir.
  • Toplantıya, duyuruda belirtilen çevre illerden katılacak kişilerin ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanacaktır.
  • Toplantıların program detayları ve toplantı düzenlenecek mekanın bilgileri ile ilgili başvurusu kabul edilen kişilerle iletişime geçilecektir.

Toplantılardan size uygun olanını seçerek katılım sağlamak için,

Buraya tıklayarak “Başvuru Formunu” doldurabilir ya da destek@sivildusun.eu adresine, hangi ildeki bilgilendirme toplantısına katılmak istediğinizi belirterek “Bilgilendirme Toplantısı” konu başlığı ile e-posta gönderebilirsiniz. E-posta ile başvuru yapacak katılımcıların ad-soyad, telefon numarası, toplantıya hangi şehirden katılacağı bilgisini de metne eklemeleri rica olunur.

Toplantılara katılmadan önce iletmek istediğiniz sorular olduğu takdirde dilediğinizde aşağıdaki iletişim adreslerinden Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

 Telefon: 0312 428 05 61-62  (Telefonla iletişime geçecek kişilerin teknik destek ve yardım masası saatlerinde aramaları rica olunur)

Teknik Destek ve Yardım Masası saatleri:
Pazartesi: 14.00 – 18.00
Çarşamba: 14.00 – 18.00
Perşembe: 09.30 – 12.00

E-posta: destek@sivildusun.eu
Facebook: /SivilDusun
Twitter: /SivilDusun