Hayvan hakları aktivistleri Yunanistan’da buluşuyor

Sokak hayvanlarının refahı, yaşam hakkı ve barınma koşulları için çalışan hayvan hakları aktivistleri 24-25 Haziran 2017’de Yunanistan’ın Kefelonya Adası’nda bir araya geliyor. İyonya Kültür ve Sanat Merkezi tarafından organize edilen konferans, yerel, ulusal ve uluslararası alanda hayvan hakları hakkında farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Birinci Sokak Patileri Farkındalık ve Bakım Uluslararası Konferansı’na (SPAC) başvuru yapmak ve ayrıntılı […]

Sokak hayvanlarının refahı, yaşam hakkı ve barınma koşulları için çalışan hayvan hakları aktivistleri 24-25 Haziran 2017’de Yunanistan’ın Kefelonya Adası’nda bir araya geliyor. İyonya Kültür ve Sanat Merkezi tarafından organize edilen konferans, yerel, ulusal ve uluslararası alanda hayvan hakları hakkında farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Birinci Sokak Patileri Farkındalık ve Bakım Uluslararası Konferansı’na (SPAC) başvuru yapmak ve ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları, eğitim kuruluşları ve akademiye yönelik düzenlenecek etkinliğe konuşmacı ve katılımcı olarak başvuru gerçekleştirilebiliyor. Her iki başvuru için de son başvuru tarihi 15 Mayıs 2017’dir.

SPAC etkinliğine Sivil Düşün Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği’nden yararlanarak katılabilirsiniz.

Uluslararası Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ile:

-Uluslararası ve ulusal seyahat (uluslararası seyahate uygun ülkeler listesi)

-Vize

-Pasaport

-Konaklama

-Belge tercüme (bu destek kalemi yalnızca sivil toplum kuruluşları için uygun gider olacaktır)

-Ardıl ve diğer tercüme (yurt dışı seyahatlerde gerekli olursa, çevirmenin yalnızca seyahat ve konaklama giderleri uygundur. Bu destek kalemi yalnızca sivil toplum örgütleri tarafından uygun gider olacaktır.)

gibi masraflarınızı uluslararası hareketliliğiniz kapsamında talep edebilirsiniz.

Destek talebinde bulunan kişilerin başvuruları ilk aşamada bağımsız uzmanlar tarafından uygunluk kontrolünden geçirildikten sonra, ikinci aşamada #SivilDüşün Teknik Destek Ekibi tarafından bütçe ve diğer detaylar için uygunluk kontrolünden geçirilmektedir.

Destek talebinde bulunmadan önce Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ayrıntılarına ve uygunluk kriterlerini incelemek için tıklayınız.

Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği’ne başvurmak için buraya tıklayarak MIS sistemine kayıt olunuz.