Ekolojik Pazar 10. Yıl konserleri

24 Mayıs 2016
28 Mayıs cumartesi günü İstanbul Bomontiada’da şenlik var: Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği, Şişli % 100 Ekolojik Pazar’ın 10. yıl kutlamasına davet ediyor. Buğday Derneği ve Bomontiada işbirliğiyle Bomontiada’da gerçekleşecek herkese açık ve ücretsiz konserlerde, Tugay Başar ile KEKEÇA, Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, Şelale Şehnaz Sam & Ali Tolga, Muammer Ketencoğlu & Balkan Yolculuğu Topluluğu sahne […]

28 Mayıs cumartesi günü İstanbul Bomontiada’da şenlik var: Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği, Şişli % 100 Ekolojik Pazar’ın 10. yıl kutlamasına davet ediyor.

Buğday Derneği ve Bomontiada işbirliğiyle Bomontiada’da gerçekleşecek herkese açık ve ücretsiz konserlerde, Tugay Başar ile KEKEÇA, Algo-Ritmo Perküsyon Grubu, Şelale Şehnaz Sam & Ali Tolga, Muammer Ketencoğlu & Balkan Yolculuğu Topluluğu sahne alacak.

ekop1

Ayrıca çocuklara ve büyüklere yönelik Gel Oyna atölye çalışmaları, organik menü, barkovizyon gösterisi, ekoloji temalı kitap satışları da olacak. Konserler 14.00’te başlayıp 19.00’a dek sürecek.

ekop

Adres: Bomontiada, Birahane Sokak, No 1/A, Cumhuriyet Mahallesi, Bomonti, Şişli

Daha fazla bilgi için tıklayınız