YouthSpark Live Girişimcilik Zirvesi

18 Mayıs 2016
Microsoft Türkiye ve Habitat Derneği ortaklığında uygulanan Geleceğini Tasarla programı çerçevesinde yeni fırsatlar devam ediyor. 30 Mayıs’ta düzenlenecek YouthSpark Live, Microsoft İstanbul Ofisi’nde. YouthSpark Live etkinliği, Microsoft’un kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde global anlamda çeşitli ülkelerde uyguladığı, 15 – 30 yaş arası gençleri hedefleyen bir etkinlik. Etkinlik süresince 21. Yüzyıl’da yeni teknolojilerin gençlerin istihdamı sürecine etkisi, […]

Microsoft Türkiye ve Habitat Derneği ortaklığında uygulanan Geleceğini Tasarla programı çerçevesinde yeni fırsatlar devam ediyor. 30 Mayıs’ta düzenlenecek YouthSpark Live, Microsoft İstanbul Ofisi’nde.

YouthSpark Live etkinliği, Microsoft’un kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde global anlamda çeşitli ülkelerde uyguladığı, 15 – 30 yaş arası gençleri hedefleyen bir etkinlik. Etkinlik süresince 21. Yüzyıl’da yeni teknolojilerin gençlerin istihdamı sürecine etkisi, inovatif düşünme kültürünün gençlerin kariyerine olumlu katkısı, girişimciliğin alternatif bir kariyer imkanı olarak öne çıkması gibi konular üzerine yoğunlaşılıyor.

Youthspark Live esnasında girişimcilik konusunda başarılı kişilerin ilham verici konuşmaları, Microsoft uzmanlarıyla kariyer planlaması uzmanlarının desteğiyle atölye çalışmaları gerçekleştirilecek. Etkinlik temel anlamıyla istihdam, girişimcilik ve kariyer alanlarında yeni yüzyılın gereklilikleri konusunda gençlerin farkındalıklarını arttırmayı hedefliyor.

Etkinlik 30 Mayıs 2016 Pazartesi günü 10.00-16.30 arasında İstanbul Microsoft Ofisi’nde düzenlenecek. Tek günlük bir etkinlik olması sebebiyle de katılımcıların yol ve konaklama masrafları karşılanmayacak. İstanbul dışından başvuru yapanların bu şartı kabul etmesi gerekiyor.

Son başvuru tarihi: 23 Mayıs 2016 18.00

Başvuru için tıklayınız

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız