Sivil Düşün AB Programı yönlendirme kurulu üyeliği için açık çağrı

06 Mayıs 2016
Türkiye’deki aktif bireyler için uygun ortamın geliştirilmesi ve sivil toplum örgütlerinin kapasitelerinin güçlendirilmesini amaçlayan Sivil Düşün AB Programı Yönlendirme Kurulu yeniden yapılanıyor. Türkiye’de savunuculuk ve sivil toplum ağlarının desteklenmesi çerçevesinde Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen Sivil Düşün AB Programı Nisan 2018 tarihine kadar aktivistlere ve sivil toplum örgütlerine destek vermeye devam edecek. Sivil […]

Türkiye’deki aktif bireyler için uygun ortamın geliştirilmesi ve sivil toplum örgütlerinin kapasitelerinin güçlendirilmesini amaçlayan Sivil Düşün AB Programı Yönlendirme Kurulu yeniden yapılanıyor.

Türkiye’de savunuculuk ve sivil toplum ağlarının desteklenmesi çerçevesinde Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen Sivil Düşün AB Programı Nisan 2018 tarihine kadar aktivistlere ve sivil toplum örgütlerine destek vermeye devam edecek.

Sivil Düşün AB Programı için 2016-2018 yılları arasında uygulama sürecine yol gösterici olacak bir “Yönlendirme Kurulu” oluşturulacak. Yönlendirme Kurulu, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, TACSO, Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ve açık çağrıyla seçilecek en fazla 5 sivil toplum örgütünden oluşacak.

Açık çağrının detaylarına ulaşmak için tıklayınız