Sultanahmet’te katliam alanına karanfil

13 Ocak 2016
Sultanahmet Meydanı’ndaki canlı bomba saldırısının ardından saldırıyı protesto etmek ve yaşamını yitirenleri anmak amacıyla bir araya gelen sağlık meslek örgütleri, Sultanahmet Meydanı’nda basın açıklaması yaptı. Diyarbakır, Suruç ve Ankara’dan sonra Sultanahmet’te yeni bir katliama tanık olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirten TTB İkinci Başkanı Prof. Raşit Türker, Ankara ve Suruç katliamının faillerinin ortaya çıkartılmadığı, sorumluların bu katliamların […]

Sultanahmet Meydanı’ndaki canlı bomba saldırısının ardından saldırıyı protesto etmek ve yaşamını yitirenleri anmak amacıyla bir araya gelen sağlık meslek örgütleri, Sultanahmet Meydanı’nda basın açıklaması yaptı.

Diyarbakır, Suruç ve Ankara’dan sonra Sultanahmet’te yeni bir katliama tanık olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirten TTB İkinci Başkanı Prof. Raşit Türker, Ankara ve Suruç katliamının faillerinin ortaya çıkartılmadığı, sorumluların bu katliamların hesabını vermediği sürece yeni katliamların yaşanabileceği uyarısında bulundu.