Mesajınız Var projesi e-kitabı

08 Ocak 2016
AB Bakanlığı Sivil Toplum Diyaloğu Programı kapsamında Dipnot TV tarafından yürütülen “Mesajınız Var” projesinin, videolar, başarı hikayeleri, anket sonuçları, belgeseller ve AB’ye ilişkin haberleri içeren e-kitabı yayınlandı. e-kitabın tanıtım metninde şöyle deniyor: “Avrupa Birliği Bakanlığı Sivil Toplum Diyaloğu Programı kapsamında Dipnot TV tarafından yürütülen Mesajınız Var AB projesi, Türkiye – AB ilişkilerinde toplumların birbirine yönelik […]

AB Bakanlığı Sivil Toplum Diyaloğu Programı kapsamında Dipnot TV tarafından yürütülen “Mesajınız Var” projesinin, videolar, başarı hikayeleri, anket sonuçları, belgeseller ve AB’ye ilişkin haberleri içeren e-kitabı yayınlandı.

e-kitabın tanıtım metninde şöyle deniyor:

“Avrupa Birliği Bakanlığı Sivil Toplum Diyaloğu Programı kapsamında Dipnot TV tarafından yürütülen Mesajınız Var AB projesi, Türkiye – AB ilişkilerinde toplumların birbirine yönelik algılarının iyileştirilmesini, karşılıklı anlayışın geliştirilmesini ve Türkiye – AB ilişkilerinde toplumun katılımcılığını arttırdı.

Çalışmanın amaçları doğrultusunda; AB mali yardımları hakkında iyi örneklerin yaygınlaştırılmasını sağlamak ve Avrupa Birliği hibelerinin günlük hayata ve sosyal kalkınmaya katkısını göstermek için bu yardımlarla yürütülen projeler hakkında 5′er dakikalık 8 adet kısa film çekildi. Kısa filmlerden oluşturulan 40 dakikalık belgesel hem Türkiye, hem de İngiltere televizyonlarında yayınlandı.

Mesajınız Var projesi kapsamında, 2 e-dergi hazırlanarak AB projelerine ait başarı öykülerinin yaygınlaştırılması sağlandı. Okuyacağınız bu e-kitapta ise proje süresince hazırlanan tüm videolar, başarı hikayeleri, anket sonuçları, belgeseller ve Avrupa Birliği’ne ilişkin haberleri içermektedir.”

E-kitaba ulaşmak için tıklayınız.