Ulusal İnsan Hakları Kurumları Konferansı kitabı

24 Aralık 2015
Türkiye İnsan Hakları Kurumu tarafından haziranda düzenlenen “Ulusal İnsan Hakları Kurumları İyi Uygulama Örnekleri ve Deneyim Paylaşımı Uluslararası Konferansı”nda yapılan sunum ve tartışmalar derlenerek kitap haline getirildi. Türkiye İnsan Hakları Kurumu, 12-13 Haziran 2015 tarihlerinde İstanbul’da “Ulusal İnsan Hakları Kurumları İyi Uygulama Örnekleri ve Deneyim Paylaşımı Uluslararası Konferansı” düzenlemişti. Konferansa kamu kurum ve kuruluşları, sivil […]

Türkiye İnsan Hakları Kurumu tarafından haziranda düzenlenen “Ulusal İnsan Hakları Kurumları İyi Uygulama Örnekleri ve Deneyim Paylaşımı Uluslararası Konferansı”nda yapılan sunum ve tartışmalar derlenerek kitap haline getirildi.

Türkiye İnsan Hakları Kurumu, 12-13 Haziran 2015 tarihlerinde İstanbul’da “Ulusal İnsan Hakları Kurumları İyi Uygulama Örnekleri ve Deneyim Paylaşımı Uluslararası Konferansı” düzenlemişti. Konferansa kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri, uluslararası kuruluşlar ve davetli ülkelerin Ulusal İnsan Hakları kurumlarından çok sayıda temsilcinin katılmıştı. Şumdu bu konferansta yapılan sunum ve tartışmaları içeren bir kitap yayınlandı.

Kitaba buradan ulaşabilirsiniz.