İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü

ibrahim_bodur_siviltoplumla.png

Kale Grubu, Kurucu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur‘un anısını ve mirasını yaşatmak amacıyla Türkiye’nin gelecek vadeden sosyal girişimcilerini ödüllendiriyor.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü kapsamında birinci olan sosyal girişimci 30.000 TL’lik para ödülü ile desteklenerek projenin geliştirilmesine katkı sağlanacak.

Katılım Koşulları
Önemli bir sosyal sorunu çözmek için yaratıcı bir fikir ve sürdürülebilir bir uygulamayla yola çıkmış, başarılı bir proje ve büyüme potansiyeli gösteren tüm sosyal girişimciler İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’ne başvurabilir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü
Son Başvuru: 13 Ekim 2017
Ön Değerlendirme: 13 Ekim – 6 Kasım 2017
Seçici Kurul Değerlendirme: 20 Kasım – 1 Aralık 2017
Ödül Töreni: 13 Aralık 2017

Kaynak: siviltoplum.la

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!Send this to a friend