Geleceğini Tasarla Projesi Dijital Üretkenlik Araçları Eğitimi

Habitat Derneği, bireylerin profesyonel yaşamlarında ihtiyaç duydukları dijital üretimi yapmalarını sağlayacak araçlar özelinde birikim edinmelerini amaçlayan Geleceğini Tasarla Projesi kapsamında Dijital Üretkenlik Araçları Eğitimi gerçekleştiriyor.   
Eğitim İçeriği
  • Microsoft Office Programları’na ilişkin temel içeriklerin, 
  • Başta Canva olmak üzere görsel içerik üretim araçlarının aktarımı hedeflenmektedir.     
Kimler Eğitime Katılabilir?   

Eğitim her yaş aralığından, dijital üretkenlik araçları alanında bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen katılımcılara açıktır.    

Eğitim Detayları 

Çevrim içi gerçekleşecek olan eğitime katılım ücretsizdir. Eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.    

Eğitim Tarihleri ve Süresi:

  • 12 Ağustos 2022, saat 19:00-22:00
  • 23 Ağustos 2022, saat 19:00-22:00

Son Başvuru Tarihleri:

  • 12 Ağustos 2022, saat 09:59
  • 23 Ağustos 2022, saat 09:59

* Eğitim bir günlüktür. Size uygun olan tarihi başvuru formunda işaretleyebilirsiniz. 

Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için ruzgar@habitatdernegi.org ve dijitaldonusum@habitatdernegi.org 
adreslerine mail atabilirsiniz.   

Başvuru için buraya tıklayınız.

Proje Hakkında    

Geleceğini Tasarla Projesi, gençlerin yirmi birinci yüzyıl becerileriyle donanarak bilgi teknolojilerini kullanma yetkinliklerini geliştirmeyi ve profesyonel yaşamlarında onları destekleyecek dijital yetkinliklerini şekillendirerek istihdam edilebilirliklerini artırmayı hedeflemektedir. Microsoft ve Habitat Derneği ortaklığında, “Türkiye’de E-Yönetişimin Gelişimi için Gençlerin Etkin Kılınması” vizyonu doğrultusunda, “Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor” adıyla 2004 yılında yola çıkan proje; 2014 yılında “Geleceğini Tasarla” ismini almış ve bugüne kadar yüz binlerce gencin dijital becerilerini geliştirmede ve istihdamında önemli bir rol oynamıştır.