Akademik Bilişim Konferansı öncesi bilgisayar yazılımı kurslarına başvurular açıldı

İnternet Teknolojileri Derneği tarafından düzenlenen Akademik Bilişim Konferansı, 20. yılında, 31 Ocak – 2 Şubat 2018 tarihlerinde Karabük Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Akademik Bilişim Konferansı öncesi kurslar, İnternet Teknolojileri Derneği ve Linux Kullanıcıları Derneği iş birliğiyle, konferanstan önceki 4 günde (27-30 Ocak 2018) düzenlenecek. Özgür yazılımların nitelikli kullanımını sağlamak ve artırmak amacıyla; farklı alanlarda, farklı bilgi düzeylerine hitap eden paralel sınıflarda gerçekleştirilecek kurslar için kontenjan sınırlı ve […]

İnternet Teknolojileri Derneği tarafından düzenlenen Akademik Bilişim Konferansı, 20. yılında, 31 Ocak – 2 Şubat 2018 tarihlerinde Karabük Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Akademik Bilişim Konferansı öncesi kurslar, İnternet Teknolojileri Derneği ve Linux Kullanıcıları Derneği iş birliğiyle, konferanstan önceki 4 günde (27-30 Ocak 2018) düzenlenecek.

Özgür yazılımların nitelikli kullanımını sağlamak ve artırmak amacıyla; farklı alanlarda, farklı bilgi düzeylerine hitap eden paralel sınıflarda gerçekleştirilecek kurslar için kontenjan sınırlı ve katılım ücretsizdir. Kurslar hakkında gerekli bilgi ve kursların listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kurslara kayıt olmak için başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Başvuru yapmak isteyenlerin, kurslar web sitesinde yer alan Sık Sorulan Sorular sayfasını dikkatlice okumaları beklenmektedir.

Kaynak: STGM