Göçmen Dünya Kadın Dayanışma Merkezi’nden “Dayanışma Pazarı”

Göçmen Dünya Kadın Dayanışma Merkezi (KADAV)  ‘Dünyanın Emeği’ işlerini sunacakları dayanışma etkinliğine tüm kadınları davet ediyor. Merkezin çağrısı şöyle: Etkinliklerimizi ve Göçmen Dünya Kadın Dayanışma Merkezi’nde üretilen “Dünyanın Emeği” işlerimizi sunacağımız bu davete katılımınız bizleri sevindirecektir. Bir süredir gerçekleştirdiğimiz atölyelerde, keyifle çalışıp samimi paylaşımlarda bulunan Suriyeli kadın arkadaşlarımız, beğenilerini, beklentilerini, yaralarını, özlemlerini, fikir ve duygularını yaptıkları […]

Göçmen Dünya Kadın Dayanışma Merkezi (KADAV)  ‘Dünyanın Emeği’ işlerini sunacakları dayanışma etkinliğine tüm kadınları davet ediyor. Merkezin çağrısı şöyle:

Etkinliklerimizi ve Göçmen Dünya Kadın Dayanışma Merkezi’nde üretilen “Dünyanın Emeği” işlerimizi sunacağımız bu davete katılımınız bizleri sevindirecektir. Bir süredir gerçekleştirdiğimiz atölyelerde, keyifle çalışıp samimi paylaşımlarda bulunan Suriyeli kadın arkadaşlarımız, beğenilerini, beklentilerini, yaralarını, özlemlerini, fikir ve duygularını yaptıkları işlere yansıttılar. Ürettiler. Kendinde olanı objeye dönüştürüp yeniden varlığının ve gücünün farkına varan kadınlarla daha da güçleniyoruz. Dostlarımızla bir araya geleceğimiz bu güzel buluşmadan elde edeceğimiz gelirle, dayanışma faaliyetlerimizi güçlendirmeyi ve bu işleri üreten kadınlarla dayanışmayı istiyoruz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinlik başlangıç: 18 Ağustos 2017 Saat: 17:00

KADAV adres: Tomtom Mh. Yeni Çarşı Cd. Galatasaray Apt.
No:26 D:8-9 K:4 Beyoğlu-İstanbul-Türkiye

Ofis Tel/Faks: 0212-251 58 49-50