Kaç Kutu

Çocukluk çağı kanser tedavisi uzun ve zorlu bir süreçtir. Tedavinin uzun bir bölümünü hastane yatışları oluşturmaktadır. Bu dönemde çocuklar hastane servisinden dışarıya çıkamamakta ebeveynleri ise onların yanından ayrılamamaktadır. Çocuklarımız ve ebeveynleri 6 ay ile 2 yıl arası değişen sürelerde hastanede kalırlar.  Çocuklarımız ve ebeveynlerinin hastanede kaldıkları dönem boyunca gıda, temizlik/hijyen ve psiko-sosyal destek gibi temel […]

Çocukluk çağı kanser tedavisi uzun ve zorlu bir süreçtir. Tedavinin uzun bir bölümünü hastane yatışları oluşturmaktadır. Bu dönemde çocuklar hastane servisinden dışarıya çıkamamakta ebeveynleri ise onların yanından ayrılamamaktadır. Çocuklarımız ve ebeveynleri 6 ay ile 2 yıl arası değişen sürelerde hastanede kalırlar.  Çocuklarımız ve ebeveynlerinin hastanede kaldıkları dönem boyunca gıda, temizlik/hijyen ve psiko-sosyal destek gibi temel ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Birçok çocuğumuz ve ailesi bu ihtiyaçlara düzenli ve sürdürülebilir olarak ulaşamamaktadır.

Hedefimiz Nedir?

Çocukluk Çağı Kanseri tedavisi gören çocuklarımızın hastanede kaldıkları dönem boyunca temel ihtiyaçlarını karşılayacak destek kutuları oluşturmayı ve bu kutuları, mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaştırarak onların tedavilerine destek olmayı amaçlıyoruz.

www.kackutu.org web sayfasına tıklayarak, bağışçılar istedikleri adette yardım kutusunu seçip online ödeme gerçekleştirerek destek olabilirler.