BİSUDER Triatlet Antrenörü Okan’ın Davasına Müdahil Olacak

foto-bisuder-facebook-e1561016790578.jpg
Bisikletli Ulaşım Derneği (Bisuder) 18 Haziran Salı günü, bisiklet sürdüğü sırada bir kamyonetin çarpması sonucu hayatını kaybeden triatlon sporcusu ve antrenörü Cumhur Okan’ın (58) davasına müdahil olacağını açıkladı.

BİSUDER’den yapılan açıklamada, Söke istikametinden Kuşadası istikametine gitmekte olan bir kamyonetin çarpması sonucu triatlet sporcusu ve antrenörü Cumhur Okan’ın antrenman sırasında hayatını kaybettiği belirtildi. Dernek olarak, savcılık makamının açacağı davaya müdahil olmak için harekete geçileceği belirtilen açıklamada, “Sonrasında dava sürecini ve gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağız. Bir kez daha arkadaşımızın yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır diliyoruz.” denildi.

Türkiye Triatlon Federasyonu da yaptığı açıklamada Cumhur Okan’ın yakınlarına başsağlığı dileyerek, “Seni unutmayacağız” ifadelerine yer verildi.

Yorum Yap

Epostanız paylaşılmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz. Sivil toplum dünyasının sözcülerine, tartışmalara katılabileceği, yeni tartışmalar açabileceği bir mecra sunmayı hedefliyoruz.


E-Bülten

You have Successfully Subscribed!