She Means Business Projesi 7. Dönem Eğitim Programı Başlıyor!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen #SheMeansBusiness Projesi’nin 7. Dönem Eğitim Programı başlıyor. Proje, girişimci kadınların bir araya gelerek yararlı bağlantılar kurabilecekleri, tavsiyelerini paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefliyor. İşletmesini bir adım öteye taşımak isteyen kadınlar 18 Mart 2021 tarihine dek başvuruda bulunabilir.

Şimdiye kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde 5.000’den fazla kadın bu program sayesinde dijital pazarlama araçlarının kullanımına dair eğitim alarak işlerini geliştirme fırsatı yakaladı. Projenin yeni döneminde eğitimler online olarak devam edecek.

#SheMeansBusiness Projesi’nin temel hedefleri; girişimci kadınların kendileri gibi iş kurmuş olan diğer girişimci kadınlarla buluşturarak, iş birliklerini ve deneyim aktarımını sağlamak ve dijital mecraları daha etkin bir şekilde kullanarak girişimci kadın adaylarının yurtdışına açılmasını teşvik etmek.

Projenin yeni döneminde online eğitimlerin yanında alanında uzman kişilerin önderliğinde gerçekleşecek atölye çalışmaları ve topluluk buluşmaları da olacak.

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için sinirlariasanturkiye@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

Katılım Koşulları

Eğitim, 18 yaş üstü girişimci ya da girişimcilik motivasyonuna sahip, dijital pazarlama alanında bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen kadınların katılımına açık. Etkinliğe katılım ücretsiz.

Dönem Eğitim Programı:

TARİH EĞİTİM SAAT
20 Mart 2021, Cumartesi Girişimci Kadınlar için Facebook
Girişimci Kadınlar için İnstagramWhatsApp Business
13:00-18:00
21 Mart 2021, Pazar Mobil Stüdyo ile Dijitalde İçerik Üretimi

Etkili Reklam Stratejisi
Facebook Reklam Paneli
Facebook Piksel

13:00-18:00

Son Başvuru Tarihi: 18 Mart 2021 – Perşembe,17:00

Başvuru 

Eğitime buradan başvurabilirsiniz.

Not 1: Eğitimlerin yapılacağı platformun bilgileri, seçmiş olduğunuz eğitim günlerinde saat 11:00’da sizlerle mail olarak ve 12:45’te SMS olarak paylaşılacak. Eğitim Sertifikası için tam katılım zorunludur.

Not 2: Eğitim günlerinde link almadığınız durumda mail kutunuzda spam, gereksiz ve tanıtımlar sekmelerini kontrol etmeyi unutmayın; mail almadıysanız 13:00’dan önce sinirlariasanturkiye@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.