Mama Cash Hibe Programı

  Mama Cash, kadınlar ve translar tarafından yönetilen örgütlere, aktivist gruplara ve inisiyatiflere destek veriyor. Öncelik alanları içinde cinsellik ve üreme adaleti, cinsellik ve toplumsal cinsiyet normlarının değişimi, şiddetle mücadele, işçi hakları, temel haklar, adalete erişim, sanatla dönüşümü sağlamak bulunmaktadır. Mama Cash operasyonel desteklerin yanı sıra belirli program, inisiyatif ve projeleri de destekler. Mama Cash […]

 

Mama Cash, kadınlar ve translar tarafından yönetilen örgütlere, aktivist gruplara ve inisiyatiflere destek veriyor. Öncelik alanları içinde cinsellik ve üreme adaleti, cinsellik ve toplumsal cinsiyet normlarının değişimi, şiddetle mücadele, işçi hakları, temel haklar, adalete erişim, sanatla dönüşümü sağlamak bulunmaktadır. Mama Cash operasyonel desteklerin yanı sıra belirli program, inisiyatif ve projeleri de destekler.

Mama Cash 2017 hibe başvuruları 15 Mart-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında (11.59’a kadar) açık olacak. Daha önce buradan fon almamış gruplar niyet mektupları ile başvurabilir. Sonuçlar 15 Haziran 2017 tarihinde bildirilecektir.

 

Kriterlere dair bilgi almak için www.mamacash.org

Başvuru koşulları ve ayrıntılı bilgi www.mamacash.org adresinden alınabilir.